aradiginizhersey.com
Yardım
Hangi kargo şirketi ile çalışmaktasınız?
- Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır.
Yaptığım alışverişlerde ürünüm ne zaman kargoya verilir?
Saat 15.00’ a Kadar Verilen Siparişler Aynı Gün İçinde Kargoya teslim edilir.
Hafta sonu ve tatil günlerinde verdiğim siparişler ne zaman kargoya verilir?
Haftasonu ve tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.
Kargo ücreti ödeyecek miyim?
Verilen Her Siparişte Kargo Ücretimiz 11.50 TL’den başlayan fiyatlarla gönderim sağlanmaktadır. 250TL Ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Ücretsizdir (*)
İade kargosu için ücret ödeyecek miyim?
Anlaşmalı olarak çalıştığımız MNG Kargo 14630000 hızlı teslimat kodu ile gönderildiğinde iade kargosu için bir ücret ödemezsiniz
Kargo teslimat adresinde beni bulamazsa ne olur?
 Adresinizde bulunmamanız durumunda kargo firmasından gelen kurye paketinizi en yakın şubeden alabileceğinize dair bir not kağıdı bırakır. Üç gün içerisinde paketinizi kağıtta belirtilen şubeden almamanız durumunda ise siparişiniz aradiginizehersey.com deposuna geri döner.
Siparişimle birlikte faturam teslim edilmedi. Ne yapmalıyım?
 Firmamız E-fatura mükellefidir.Kağıt fatura örneğiniz siparişinizle birlikte gönerilmektedir. Ayrıca fatura talebi için [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Teslimat sırasında nelere dikkat etmeliyim?
aradiginizhersey.com üzerinden verdiğiniz siparişler tarafınıza teslim edilirken kargo teslim fişini imzaladıktan sonra paketi açıp içeriğini kontrol etmenizi öneririz. Paket içeriğinde bir yanlışlık varsa veya ürünler hasar görmüş, deforme olmuşsa kargo yetkilisine “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlatıp bizimle iletişime geçin. Kargonuzu teslim etmek için gelen kurye / kargo yetkilisi gerekli durumlarda bu tutanağı doldurmakla yükümlüdür.
Kargo ile gelen siparişlerimde eksik ürün var. Ne yapmalıyım?
Kargonuzu teslim alırken mutlaka kurye / kargo yetkilisi yanında paketinizi açıp siparişlerinizi kontrol ediniz. Siparişinizin eksik gönderildiğini düşünüyorsanız kargonuzu bekletmeden firmamıza iade ediniz. İade yapılırken ürün/ürünlerle beraber adınıza kesilen fatura ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca 2645512727 nolu telefon üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Siparişimdeki ürün / ürünler yanlış geldi. Ne yapmalıyım?
- SSiparişini verdiğiniz ürün / ürünler ile faturanızda yazan ve koliden çıkan ürün / ürünler aynı değilse , ürünün elinize geçmesinden itibaren 14 gün içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuzun ardından ürününüzü “kargo ücreti” ödemeden MNG Kargo 14630000 hızlı teslimat kodu ile ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz
Hızlı Teslimat

Saat 14:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda

Müşteri Hizmetleri

Saat 10:00 ile 22:00 2645512727

Güvenli Alışveriş

Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.

Kolay İade

Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Update cookies preferences