aradiginizhersey.com
İsonem L Şeffaf Güç Su Yalıtım Boyası 1 Lt
İsonem » İsonem L Şeffaf Güç Su Yalıtım Boyası 1 Lt
Yorumlar (0)
İsonem L Şeffaf Güç Su Yalıtım Boyası 1 Lt
339,00406,80
Stokta Var
2.500,00  ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz kargo
Hızlı Teslimat
Barkod: 8699149366126
  • Favori Ürünlerinize Ekleyin
  • Fiyatı düşünce haber ver

 

İsonem L Şeffaf Güç Su Yalıtım Boyası 1 Lt


İsonem L tüm yüzeylere mükemmel yapışma özelliğine sahip su bazlı saf akrilik yeni nesil şeffaf su yalıtımıdır. Kullanıma hazır, UV dirençli, parlak, elastik bir yapıdadır. Her türlü beton, seramik, sıva, boyalı-boyasız yüzey, mermer, cam, plastik, metal, kiremit taş duvar, ahşap vb su yalıtım malzemesi olarak kullanılır. İşçiliği kolay ve ekonomiktir.

Banyo zeminlerinde, derzlerde, çatlaklarda, pencere kenarlarında, cam, boyalı duvar, sıva, taş duvarlarda, ahşaplarda, shingle ve kiremit çatılar dahil şeffaf su yalıtımı istenen her yüzeyde kullanıma uygundur.

 

Yüzey hazırlığı: Zemin sağlam ve uygulama öncesi tüm yüzeyler yağ, kir ve benzeri her türlü kalıntılardan temizlenmelidir. Ambalaj açıldıktan sonra iyice karıştırılmalı ve yüzeye inceltmeden direkt 2 kat halinde fırça, rulo yada püskürtme tabancasıyla uygulanmalıdır. Sac/metal gibi yüzeylerde uygulama öncesi yüzeylere ISONEM Anti Rust Astar (Antikorozif Astar) ile 0,250 - 0,350 kg/m² sarfiyatıyla astarlanmalıdır.

Uygulama metodu: Isonem L kullanıma hazırdır sadece kapağı açıldıktan sonra ve uygulamadan önce homojen bir şekilde karıştırılmalıdır. Uygulama yapılacak parlak yüzeylere rulo ile diğer yüzeyler fırça ve uygun bir püskürtücü ile 2 kat halinde uygulama yapılır. Katlar arasında 4 saat beklenmelidir. Ürünün uygulaması +5 °C ve + 35°C sıcaklıkları arasında yapılacak uygulamalar için uygundur.

Dokunma kuruması:3 saat

Tam kuruma: 72 saat

Uygulamada dikkat edilmesi gerekenler: Uygulama yapılacak yüzey temiz olmalı, kir, yağ, çamur gibi maddelerden arındırılmış olmalıdır. Ürün sürüldüğünde rengi süt beyazdır  kuruma işlemi tamamlandıktan sonra şeffaf rengini almaktadır. Çok kalın uygulamalarda yüzeyde beyaz renk gözlenmesi normaldir. Bu yüzden kalın uygulamadan iyice yüzeye yedirilerek uygulamalıdır.

Hızlı Teslimat

Saat 14:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoda

Müşteri Hizmetleri

Saat 10:00 ile 22:00 2645512727

Güvenli Alışveriş

Adres bilgilerinizi kaydedin. Güvenli alışveriş yapın.

Kolay İade

Aldığınız ürünü iade etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Update cookies preferences